GPT2 News
Puzzel (16,-4)
autor:Deykun
,dodano 21 maj 2014, 23:07 | akceptowano 23 maj 2014, 9:07
Wyświetleń | 72 |
Ocen | 8 |
Średnia | 4.63 |
Zarobiona kasa | 410 |
Komentarze15
Ostatnie puzzle

(23,4)
2 komentarzyDeykun

(18,-1)
3 komentarzykluczyk

(13,2)
2 komentarzyDeykun

(13,1)
2 komentarzyDeykun

(19,-1)
6 komentarzykluczyk
Ostatnie statusy
Łiiii! 16 puzzli, w starej notacji byłaby pierwsza gwiazdka przy nicku.
przecenilam swoje umiejętnosci, jeszcze nie umiem
mam nadzieję że mój drugi puzzel przypadnie wam do gustu
ja go poprawiłęm cień poprawiłęm
Wczorajszy dzień był moim pierwszym na GPT mam nadzieje że nauczę się robić pixel-arty godne tego miasteczka ;]
Podgląd.

Do puzzla po lewej nadal można zgłaszać uwagi. Po prostu wodny puzzel ciężko wyciągnąć z nich więcej.
Ten dwupłatowiec ląduje na wodzie czy znajduje się ponad nią? Jeśli jest nad to pozbądź się zmian na powierzchni wody. Pod helikopterem ich nie ma to tu dziwnie wyglądają.
Te czarne punkty dookoła na plaży to są kaminie? Kolor zbliżony do kamieni w reszcie GPT bardziej by to sugerował. Ich rozmieszczenie jest też zbyt chaotyczne. Znaczy w rozumieniu fizycznym - zbyt... uporządkowane? Za duża entropia.
Ląduję. ;_;

A w rozmieszczeniu kamieni to czego ty się w ogóle czepiasz, wtf. No leżą sobie kamienie na brzegu i nie wiem jakbym miał niby je dawać skoro się czepiasz chaotyczności.
Jak ląduje to spoko, tylko wtedy nie jest przypadkiem zbyt duży? No i łódka jest w mało strategicznym miejscu względem wyhamowującego samolotu.
Czy leci czy ląduje to rozmiar w izo jest taki sam
Ano i kolor czarnych kamieni oczywiście zostaw
co prawda wcześniej nie był wykorzystywany taki, ale jak dodasz cały swój i ja dodam mój to będzie już go nawet za dużo 
@AF:

"Jak ląduje to spoko, tylko wtedy nie jest przypadkiem zbyt duży?"
W izometrii wszystko ma taką sama wielkość nie zależnie czy jest bliżej czy dalej, bo to nie perspektywa.
Z tym kolorem kamieniami właśnie myślę, że pasują czarne i chyba nie o to chodzi, żeby ciągle coś powtarzać.
No ładny hydroplan.
Powstawanie samolotu: tutaj.
Fajny motor.